עזרה בחופשת לידה זה לא מותרות

אשת המקצוע שחיכית לה הגיעה, הבסטי שלך כאן כדי לשמור על התינוק\ת שלך, עלייך ועל הבית שלך שמחים, רגועים ושבעים

מה זה בסטי?

בסטי כשמה כן היא- החברה הכי טובה שלך, שתהיה שם בשבילך בתוך כל העומס, העייפות, האחריות הגדולה, התחושה שאת לבד ונבלעת, שכבר אין לך שנייה לעצמך- הבסטי שלך כאן לתת לך עוד יד ברשת הביטחון שלך.
את לא צריכה להגיע למצב של חוסר תפקוד, את חשובה ויקרה והבית צריך אותך, אבל גם את צריכה אותך, והבסטי שלך כאן כדי לדאוג שאת מקבלת את כל העזרה שאת צריכה.
אתן מתאמות יום\ימים קבועים בשבוע שהיא תגיע אלייך, חושבות יחד איך היא תוכל לסייע לך וכשהיא אצלך את יכולה לחזור לנשום לרווחה ולדעת שאת בידיים טובות.

הבסטיות שלנו הן נשות מקצוע מעולמות הטיפול \סיעוד\ נשיות, מדהימות אחת אחת, מלאות באהבה ואכפתיות ורק רוצות שיהיה לך טוב ורגוע בתקופה הכי סוערת שלך.
אז בין אם את צריכה שמישהי שאת סומכת עליה תהיה כמה שעות עם האוצר שלך כדי שתתאווררי או שאת מעדיפה רגע שמישהי תעשה סדר בבית או אם את רק רוצה עוד מישהי איתך בבית, אנחנו כאן בשבילך. הבסטי שלך כאן בשבילך.

מה השירות כולל?

בייביסיטר

סידור הבית- קיפול כביסה והכנסה לארון, כלים, ארוחות מזינות לך ולילדים

טיפול לילה- 21:00-05:00 ללילה שקט ורגועה

ידידות – חברה אמיתית להיות איתה בתקופה המורכבת הזאת

 

איך זה עובד?

בדרך כלל הבסטיות שלנו הן סיפור אהבה, קובעים עם מישהי שתגיע אלייך באופן קבוע בימים ושעות שנוחים לך

רוצה גם? ספרי לנו מי את ואנחנו נדע להתאים לך את הבסטי המושלמת עבורך

לא מצאת בסטי באיזור שלך?

כתבי לנו איפה תרצי שנגייס בסטי חדשה ונעשה מה שאפשר כדי לדאוג לך!​

קצת עליי

נעים מאוד, אני הילה גזי, אמא לשלושה, גרה בראש העין.

את הבסטי יצרתי בדמיון שלי כשחיפשתי עזרה.
אחרי לידת האמצעית שלי – תוך כדי החלמה מניתוח קיסרי מפתיע, צורם וכואב, כ12 שבועות אחרי הלידה הגוף מסמן לי שאני בהריון נוסף.
בתוך הכאב, והתחושה שאני אבודה כאובה ואבודה בתוך כל מה שאני רוצה וחשוב לי לעשות, אני מבינה שאני רחוקה מאוד מלהצליח לבצע.
ברגע הזה אני מדמיינת אותה… את המלאכית הזו…😇 שמגיעה לתת לי קצת אוויר, קצת נחת, קצה אור ומילה אמפטית, של קבלה והבנה, רק שתזכיר…שזה זמני וחולף… ושאני לא לבד… שזה טבעי… שהיא איתי מתי שרק נקבע, ושאני לא חייבת לחכות 10 שעות לבד כדי להיות בחברה, תמיכה ועזרה!

היום, 4.5 שנים אחרי אני מבינה שיש עוד המון כמוני שרוצות וצריכות את הקסם הזה שנקרא בסטי, המישהי הזו שתראה אותן, שתהיה איתן כשקשה והכל מרגיש אבוד. 

החזון שלי הוא להגיע לכל הארץ, לכל מקום בו יש יולדת שצריכה אותנו. בניתי צוות של בסטיות מלאות באהבה ורגישות, נחישות ויכולת תיקתוק כדי לעזור ולתת לכולנו את מה שאנחנו רוצות וטבעי לנו לקבל. 

Yael Bar
Yael Bar
קרא עוד
הילה מדהימה והפתרון שהיא מציעה הוא פשוט גאוני! הילה הגיעה אלינו פעמים בשבוע בתקופה שהכי הייתי צריכה - 3 חודשים ראשונים של התינוקת. הייתה מגיעה עם המון אנרגיה חיובית, חום ורצון אמיתי לנתינה. טיפלה ופניקה אותי ואת התינוקת. קפלה, סידרה, הכינה אוכל וגם שמרה עליה שרציתי לצאת להתאורר. בזכותה בתקופה הזו הייתה משמעותית יותר טובה! תודה הילה ❤️ כל אחת צריכה בסטי!
ישראל ישראלי
ישראל ישראלי@username
קרא עוד
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נומץ.
ישראל ישראלי
ישראל ישראלי@username
קרא עוד
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נומץ.
הקודם
הבא

לקוחות ממליצות